Części zamienne

 Firma Euromot prowadzi sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów do samochodów marki Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Jeep, Dodge, Chrysler. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam na w pełni profesjonalną i postawioną na najwyższym poziomie obsługę zarówno Klientów indywidualnych jak i hurtowych. Dla odbiorców hurtowych zapewniamy: dowóz części, opiekę specjalisty sprzedaży hurtowej, dogodne terminy realizacji dostaw, odroczone terminy płatności, krótkie terminy realizacji i atrakcyjne rabaty. Dział części zamiennych czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 22:00, w sobotę w godzinach 7:00 - 15:00.

Zapewniamy oryginalne części zamienne i akcesoria jak również zamienniki najwyższej jakości do każdej marki samochodu europejskiego, japońskiego, koreańskiego oraz amerykańskiego.

Internetowy sklep części oferuje oryginalne części zamienne oraz akcesoria do samochodów marki Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Jeep, Dodge, Chrysler. W naszym sklepie oferujemy:

- części do napraw blacharskich

- części i płyny eksploatacyjne

- części mechaniczne układu chłodzenia

- ogrzewania:, wentylacji, klimatyzacji

- oświetlenia

- układu elektrycznego

- hamulcowego

- kierowniczego

- napędowego

- paliwowego

- wydechowego

- zawieszenia

- oraz wyposażenia wnętrza

                             
 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty markowych akcesoriów, które będą przydatne w drodze. Ponadto podkreślą jeszcze bardziej styl samochodu oraz zindywidualizują go tak by w możliwie najszerszym aspekcie spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby. Jeśli masz jakielolwiek pytania lub niejaśności  proszę dzwonić  tel. 324347047 lub 693866704

NOWOŚĆ

Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu nowej oferty na kurtki, polary, softshell’e od dobrze znanej i lubianej na rynku polskim firmy 4F.

Oferujemy specjalną kolekcję pod marki Alfa Romeo oraz Jeep zarówno dla Pań jak i dla Panów,  mamy nadzieję, że znajdzie Państwa uznanie.

 


Po zakupie oleju Castrol - proponujemy bezpłatną jego wymianę we wszystkich markach samochodów osobowych i dostawczych. Ponadto otrzymają Państwo GRATIS filtr oleju, ozonowanie wnętrza samochodu oraz przejazd przez linię diagnostyczną.

 

facebook