euromot

Czym się zajmujemy?

    Jesteśmy dealerem marek Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Fiat Professional, Jeep, posiadamy autoryzację serwisową dla tych marek oraz dodatkowo dla marek Dodge oraz Chrysler. Nasza oferta to: sprzedaż samochodów nowych marek FCA oraz używanych wszystkich marek: zarówno osobowych jak i dostawczych; finansowanie oraz ubezpieczenia majątkowe jak i inne, autoryzowany serwis marek FCA, serwis wszystkich pozostałych marek dostępnych na naszym rynku, serwis blacharsko-lakierniczy świadczący usługi w procesie likwidacji szkód dla firm ubezpieczeniowych, a także dla Klientów zlecających usługi w własnym zakresie; usług pomocy drogowej oraz transportu posiadanymi lawetami, Stacji Kontroli Pojazdów, usługi reklamowe oraz całej palety usług dodatkowych mających na celu usprawnienia samochodów oraz poprawę jakości ich eksploatowania.

Jak długo jesteśmy na rynku?

euromot     Swoją działalność w branży motoryzacyjnej jako firma Euromot rozpoczęliśmy w 1992 roku.

Dlaczego my?

    Ponad 20 lat doświadczenia na trudnym rynku motoryzacyjnym pozwala nam zaoferować Państwu bogatą gamę usług, zapewnić ich jakość, a także sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Życzymy bezpiecznego eksploatowania Państwa pojazdów, zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Gdzie nas znajdziesz?

    Nasza firma znajduję się w Żorach, na ulicy Kościuszki 79, przy Drodze Krajowej nr 81, zjazd do Auchan.

 

Adres

Zakład Usługowo-Handlowy "EUROMOT" Spółka z o.o.

ul. Kościuszki 79, 44-240 Żory

Telefony:

tel. 32 434 70 71
tel. 32 434 70 31
tel. 32 434 15 79

fax. 32 475 11 81

email: euromot@euromot.com.pl

Nr rachunku bankowego:
ING Bank Śląski S.A. - PL 43 1050 1070 1000 0004 0065 5122

Formularz kontaktowy

Godziny pracy
Dział: godz. otwarcia: PN-PT godz. otwarcia: SOB
Salon sprzedaży 8:00 - 18:00 8:00 - 15:00
Serwis 6:00 - 22:00 7:00 - 15:00
Sklep części zamiennych 6:00 - 22:00 7:00 - 15:00
Stacja Kontroli Pojazdów 6:00 - 22:00 7:00 - 15:00

SALON SPRZEDAŻY

Grzegorz Pezda

Kierownik salonu

tel. 324347071

grzegorz.pezda@euromot.com.pl



Salon sprzedaży - FIAT

Dagmara Małolepsza-Krupa

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 109; kom. 601702037

dagmara.malolepsza-krupa@euromot.com.pl



Monika Cichy

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 112; kom. 695995035

monika.cichy@euromot.com.pl



Rafał Kulka

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 117; kom. 693693437

rafal.kulka@euromot.com.pl



Salon sprzedaży - ALFA ROMEO

Damian Gałach

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w.132; kom. 607111821

damian.galach@euromot.com.pl



Sławomir Sokołowski

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 122; kom. 601702173

slawomir.sokolowski@euromot.com.pl



Salon sprzedaży - JEEP

Piotr Muszalski

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 121; kom. 697803168

piotr.muszalski@euromot.com.pl



Rafał Śniegocki

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 131; kom. 607367227

rafal.sniegocki@euromot.com.pl



Salon sprzedaży - FIAT PROFESSIONAL

Krzysztof Banot

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 125; kom. 601142797

krzysztof.banot@euromot.com.pl



Sabina Szkatuła

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 125; kom. 609267987

sabina.szkatula@euromot.com.pl



Salon sprzedaży - SAMOCHODY UŻYWANE

Tomasz Drobik

Doradca Handlowy

tel. 324347071 w. 113; kom. 722220770

tomasz.drobik@euromot.com.pl



SERWIS

Grzegorz Głowacz

Kierownik Serwisu

tel. 324347071 w. 119

grzegorz.glowacz@euromot.com.pl



Serwis mechaniczny

Jan Waleczek

Doradca Serwisowy

tel. 324347071 w. 104; kom. 665111762

jan.waleczek@euromot.com.pl



Krzysztof Tiebler

Doradca Serwisowy

tel. 324347071 w. 104; kom. 665111754

krzysztof.tiebler@euromot.com.pl



Grzegorz Tide

Doradca Serwisowy

tel. 324347071 w. 104; kom. 665111762

grzegorz.tide@euromot.com.pl



Mirosław Zajączkowski

Specjalista ds serwisu

tel. 324347071 w. 104; kom. 605111008

miroslaw.zajaczkowski@euromot.com.pl



Serwis blacharsko-lakierniczy

Rafał Kulka

Kierownik działu blacharsko-lakierniczego

tel. 324347071 w. 114; kom. 693693437

rafal.kulka@euromot.com.pl



Henryk Paszek

Doradca Serwisowy

tel. 324347031 w. 114; kom. 697706143

henryk.paszek@euromot.com.pl



Dominika Bonar

Doradca Serwisowy

tel. 324347071 w. 114; kom. 693693437

dominika.bonar@euromot.com.pl



Stacja Kontroli Pojazdów

Dariusz Lamża

Diagnosta

tel. 324344188; kom. 601998456

dariusz.lamza@euromot.com.pl



Dariusz Pękal

Diagnosta

tel. 324344188; kom. 601998456

dariusz.pekal@euromot.com.pl



SKLEP CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Marek Wiktorowicz

Kierownik Magazynu

tel. 324347031 w. 106; kom. 693866704

marek.wiktorowicz@euromot.com.pl



Sklep części zamiennych i akcesorii

Joanna Jaszek

Sprzedawca - magazynier, sprzedaż zewnętrzna

tel. 324347031 w. 106; kom. 601702691

joanna.jaszek@euromot.com.pl



Łukasz Walczak

Sprzedawca - magazynier

tel. 324347031 w. 106; kom. 693866704

lukasz.walczak@euromot.com.pl



Piotr Muras

Sprzedawca - magazynier

tel. 324347031 w. 106; kom. 693866704

piotr.muras@euromot.com.pl



Wojciech Foltyn

Sprzedawca - magazynier

tel. 324347031 w. 106; kom. 693866704

wojciech.foltyn@euromot.com.pl



Dział Reklamy

Marzena Bogdańska

Specjalista ds. usług reklamowych i marketingu

tel. 324347071 w.128; kom. 609267837

marzena.bogdanska@euromot.com.pl






facebook