FINANSOWANIE I UBEZPIECZENIA

FCA GROUP BANK – Z NAMI MASZ ZAWSZE PO DRODZE!

FCA Group-Bank Polska S.A. jest spółką specjalizującą się w finansowaniu zakupu samochodów nowych i używanych wszystkich marek oferowanych w sieci sprzedaży FCA Poland S.A. Działalność operacyjną prowadzi od 15 czerwca 1998 roku i od tego czasu wspiera sprzedaż samochodów grupy FCA Poland S.A. na rynku polskim.

FCA-Group Bank jest częścią FCA Bank S.p.A., spółki joint venture pomiędzy Fiat Chrysler Automobiles, jednego z największych europejskich grup motoryzacyjnych i Crédit Agricole jednym z najwiekszych banków europejskich, która prowadzi działalność w 14 europejskich krajach i zarządza działalnością finansową wspierającą sprzedaż producentów samochodów takich jak Fiat, Alfa Romeo, Abarth, Fiat Professional oraz marki Jeep.

FCA Group-Bank finansuje również sprzedaż samochodów innych marek, produktów ubezpieczeniowych oraz wszystkich towarów i usług serwisowych oferowanych przez punkty dealerskie. To nie przypadek, że z usług Banku skorzystało dotychczas ponad 360 tysięcy Klientów indywidualnych.

Jak nas znaleźć? Bardzo łatwo – sprzedaż samochodów odbywa się za pośrednictwem autoryzowanych punktów sprzedaży FCA Poland S.A. w całej Polsce. Pracownicy salonów dealerskich udzielą wszelkich informacji o aktualnej ofercie kredytowej FCA Banku oraz warunkach, których spełnienie jest niezbędne do uzyskania kredytu.

Ponad 20 letnie doświadczenie na rynku usług finansowych zostało poparte licznymi wyróżnieniami branży finansowej m.in.:

1-sze miejsce w rankingu 50 największych Banków w Polsce w kategorii Banki komercyjne organizowanym przez Miesięcznik Finansowy Bank w roku 2009;

1-sze miejsce w rankingu 50 największych Banków w Polsce w kategorii Banki samochodowe organizowanym przez Miesięcznik Finansowy Bank w roku 2010.

Laureat Godła: Instytucja Finansowa Roku 2015 przyznanego przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej

Laureat Godła: Produkt Finansowy Roku 2015 za Kredyt MIÓD MALINA przyznanego przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej

Laureat Godła: Instytucja Finansowa Roku 2016 przyznanego przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej

Laureat Godła: Instytucja Finansowa Roku 2017 przyznanego przez Kapitułę Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej

W roku 2019 spółka została wyróżniona Laurem Klienta Lider XVlecia 2004-2019 oraz otrzymała wyróżnienie za produkt Leasing Wolność Wyboru dedykowany finansowaniu samochodów osobowych Grupy FCA – wyróżnienie “Najlepszy produkt dla MSP 2019” nadane przez dziennik Gazetę Finansową.

 

UBEZPIECZENIA

Oferujemy kompleksowe Ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne i majątkowe.
W ofercie między innymi: OC, AC, NW.

Współpracujemy z sześcioma najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku:

Jeśli chcesz:

   – ubezpieczyć pojazd,
   – kontynuować lub zmienić polisę,
   – płacić składkę ubezpieczenia,
   – zadać pytanie odnośnie OC/AC/NW …

… skontaktuj się z nami: 601702037

Wybierzemy najlepszy pakiet dla Ciebie.Formularz Kontaktowy


    Prawa autorskie © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.