Finansowanie i ubezpieczenia

FCA Bank - Z NAMI MASZ ZAWSZE PO DRODZE!

FCA Bank Polska S.A. jest spółką specjalizującą się w finansowaniu zakupu samochodów nowych i używanych wszystkich marek oferowanych w sieci sprzedaży FCA Poland S.A. Działalność operacyjną prowadzi od 15 czerwca 1998 roku i od tego czasu wspiera sprzedaż samochodów grupy FCA Poland S.A. na rynku polskim.

FCA Bank jest częścią FCA Bank S.A., spółki joint venture pomiędzy Fiat Chrysler Automobiles, jednego z największych europejskich grup motoryzacyjnych i Crédit Agricole jednym z najwiekszych banków europejskich, która prowadzi działalność w 14 europejskich krajach i zarządza działalnością finansową wspierającą sprzedaż producentów samochodów takich jak Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Fiat Professional oraz marek Jeep i Iveco.

FCA Bank finansuje również sprzedaż samochodów innych marek, produktów ubezpieczeniowych oraz wszystkich towarów i usług serwisowych oferowanych przez punkty dealerskie. To nie przypadek, że z usług Banku skorzystało dotychczas ponad 360 tysięcy Klientów indywidualnych.

Jak nas znaleźć? Bardzo łatwo - sprzedaż samochodów odbywa się za pośrednictwem autoryzowanych punktów sprzedaży FCA Poland S.A. w całej Polsce. Pracownicy salonów dealerskich udzielą wszelkich informacji o aktualnej ofercie kredytowej FCA Banku oraz warunkach, których spełnienie jest niezbędne do uzyskania kredytu.

Czternastoletnie doświadczenie na rynku usług finansowych zostało poparte licznymi wyróżnieniami branży finansowej m.in.:

  • 1-sze miejsce w rankingu 50 największych Banków w Polsce w kategorii Banki komercyjne organizowanym przez Miesięcznik Finansowy Bank w roku 2009;
  • 1-sze miejsce w rankingu 50 największych Banków w Polsce w kategorii Banki samochodowe organizowanym przez Miesięcznik Finansowy Bank w roku 2010.

 

         

   
UBEZPIECZENIA

Oferujemy kompleksowe Ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne i majątkowe.
W ofercie między innymi: OC, AC, NW.

Współpracujemy z czterema najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku:

Jeśli chcesz:

   - ubezpieczyć pojazd,
   - kontynuować lub zmienić polisę,
   - płacić składkę ubezpieczenia,
   - zadać pytanie odnośnie OC/AC/NW ...

... skontaktuj się z nami: 601702037, 695995035, 693693437, 609267987, 601702173, 697803168.

Wybierzemy najlepszy pakiet dla Ciebie.

 

 

 

 

facebook