Miejsce prowadzenia działalności

Zakład Usługowo-Handlowy “EUROMOT” Spółka z o.o. mieści się w Żorach – ul. Kościuszki 79 przy Drodze Krajowej nr 81 (popularnej „wiślance”) na trasie Katowice-Wisła, niedaleko zjazdu do Centrum Handlowego Auchan.

O samochodach wiemy niemal wszystko. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszymi priorytetami są: zadowolenie indywidualnego Klienta i wysoka jakość świadczonych usług w myśl zasady: Ludzie mogą zapomnieć, co powiedziałeś, mogą zapomnieć, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki Tobie poczuli”. (Maya Angelou, afroamerykańska poetka)

Zakres prowadzonej działalności

Jesteśmy dealerem samochodów marek: Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional i Jeep. Sprzedajemy samochody nowe tych marek oraz używane wszystkich marek pochodząch tylko i wyłącznie z legalnych źródeł; prowadzimy zarówno skup, zamianę oraz komis.

Każdego  Klienta traktujemy indywidualnie, a jego potrzeby i oczekiwania są podstawą do stworzenia najlepszej oferty zakupowej. Dla Państwa wygody nasi eksperci pomagają w wyborze  przyjaznej opcji finansowania: kredyt, leasing, wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy. Oferujemy rozwiązania dla osób fizycznych i firm, współpracując z wieloma bankami: FCA Bank, Leasys, ING Lease, Getin Bank i innymi. Na miejscu w naszej firmie załatwią również Państwo wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem samochodu. Współpracujemy z podmiotami świadczącymi usługi ubezpieczeniowe: Compensa Vienna Insurance Group, Warta, Generali, PZU, Ergo Hestia.

 

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem (w tym samochodów elektrycznych) marek: Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Dodge, Chrysler. Wykonujemy pełen zakres napraw samochodów i przeglądy okresowe. Zapewniamy: fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny, szybkość działania. Liczy się dla nas bezpieczeństwo i satysfakcja naszych Klientów.

 

Specjalnie na życzenie Klienta zapewniamy montaż i serwis instalacji gazowej firmy Tartarini, włoskiego producenta wysokiej klasy instalacji LPG.

 

Zajmujemy się serwisem samochodów osobowych i dostawczych pozostałych marek dostępnych na rynku europejskim. Gwarantujemy szybkie i kompleksowe naprawy oraz kontrole, oferujemy oryginalne części zamienne. Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, zapewniając najwyższe standardy.

 

Zapraszamy do naszego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego, w którym świadczymy bieżące naprawy blacharsko-lakiernicze oraz kompleksowe naprawy powypadkowe. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie likwidacji szkód w wariancie bezgotówkowym. Rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem bez udziału właściciela pojazdu. To wygodna opcja zwłaszcza dla firm. Przy likwidacji szkód współpracujemy z następującymi ubezpieczycielami: Compensa Vienna Insurance Group, Warta, Generali, PZU, Ergo Hestia, Axa. Oddajemy w Państwa ręce w pełni sprawny samochód.

 

Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów, gdzie przeprowadzamy przeglądy okresowe i badania techniczne samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t oraz ciągników rolniczych.

 

Świadczymy usługi pomocy drogowej. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia, zabezpieczenie pojazdu i transport do domu. Gwarantujemy pewność usługi, przystępne ceny.

Dlaczego warto korzystać z usług Euromot?

Nasze 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako dealer samochodowy, autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz setki tysięcy zadowolonych Klientów są dowodem na to, że mamy dobrą ofertę, a ludzie nam ufają. Świadczą o tym również przyznane nam liczne nagrody: certyfikaty, dyplomy, statuetki (m.in.: Firma Równych Szans, Złoty Serwis, Liga 5 – nagroda Żorskiej Izby Gospodarczej, Darczyńca Roku 2005 w Żorach, Nagroda Miejska Phoenix Sariensis w Żorach). Szczególnie jesteśmy dumni z naszej kadry pracowników. Są to eksperci w swoim fachu, których kompetencje skrupulatnie weryfikujemy i stale doszkalamy, aby nasi Klienci mogli korzystać z ich wiedzy i otwartości. Z przyjemnością udzielamy odpowiedzi na wszystkie zawiłe pytania. Potrafimy sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy profesjonalnie wyposażony serwis samochodowy, zaopatrzony we wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt diagnostyczny, urządzanie spełniające wszystkie najważniejsze normy. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy infrastrukturę salonów przyjazną Klientom. Zależy nam na pozytywnych odczuciach osób przyjeżdżających do nas i wysokiej jakości obsługi. Dlatego zapewniamy bogaty zakres oferowanych usług w zakresie sprzedaży samochodów i usług serwisowych wraz z dokładną wyceną na miejscu. Nasz cennik dostępny w salonach obejmuje pełen zakres naszej działalności, bez ukrytych kosztów. Można do nas łatwo trafić. Dogodne położenie firmy przy Drodze Krajowej 81 w Żorach i dobre oznakowanie oraz łatwy dojazd wraz z przestronnym parkingiem wpływają na naszą atrakcyjność. Klienci chcą do nas wracać.

Życzenia dla Klientów

Życzymy bezpiecznego eksploatowania Państwa pojazdów i tylu samych komfortowych wyjazdów co powrotów. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty usług skrojonych na kieszeń każdego Klienta. Stawiamy na profesjonalizm naszych mechaników i dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą. Zapewniamy wysokie standardy obsługi. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozumiejąc jego potrzeby i oczekiwania. Mamy jednego Szefa – to nasz Klient!

Follow us

Opinie Naszych Klientów

 • Beata Kochanowicz Avatar
  Beata Kochanowicz

  Profesjonalna, bardzo uprzejma i pomcna obsługa. Bardzo zadowoleni z zakupu samochodu u Pani Dagmary. Polecam ten salon i zakup samochodu fiata. Szeroka oferta, bardzo ciekawe modele.

  9/21/2021
  Beata Kochanowicz Avatar
  Beata Kochanowicz

  Bardzo profesjonalna, uprzejma i pomocna obsługa, samochód zakupiony u Pani Dagmary. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam odwiedzić to miejsce i zakup samochodu.

  9/21/2021
  Andrzej Avatar
  Andrzej

  Miła obsługa polecam z czystym sumieniem.

  9/18/2021
  Jerzy Starzyński Avatar
  Jerzy Starzyński

  Bardzo dobry jestem zadowlony

  9/13/2021
  Katarzyna Platek Avatar
  Katarzyna Platek

  Profesjonalna obsługa - można wszystko załatwić jesli chodzi o zakupiony samochód.
  Przegląd bardzo profesjonalnie przeprowadzony , acz cena wysoka.

  9/12/2021
  Katarzyna Platek Avatar
  Katarzyna Platek

  Profesjonalna obsługa - można wszystko załatwić jesli chodzi o zakupiony samochód.Przegląd bardzo profesjonalnie przeprowadzony , acz cena wysoka.

  9/12/2021
  psadow1 Avatar
  psadow1

  Największy atut - p. Bartłomiej z Alfa Romeo. Pozdrawiam

  8/26/2021
  Aleksander Rudzki Avatar
  Aleksander Rudzki

  Przegląd to wysoki poziom

  7/08/2021
  Joanna Hluchnik Avatar
  Joanna Hluchnik

  Bardzo dobra obsługa usługa wykonana bez zarzutów

  7/01/2021
  Katarzyna Byrska Avatar
  Katarzyna Byrska

  100% satysfakcji. Dwa nowe samochody zakupione u Pani Dagmary, trzeci już w planie. Tym razem może Jeep 😉

  6/08/2021
  Jarek Glinka Avatar
  Jarek Glinka

  Polecam

  6/08/2021
  Klaudia “Hernni” Rybacka Avatar
  Klaudia “Hernni” Rybacka

  Przegląd auta szybko, sprawnie i bezproblemowo.Pozdrawiam bardzo miłą obsługę 😀

  6/08/2021
 • Mirosław Przybyła Avatar
  Mirosław Przybyła

  Corocznie korzystam z usług stacji diagnostycznej w Euromocie. Diagności to fachowcy dużej klasy. Chcesz jeździć bez kłopotu, jedź na przegląd do EUROMOTU ! Polecam !

  5/30/2021
  Mariusz Kopiec Avatar
  Mariusz Kopiec

  Miła atmosfera

  5/08/2021
  Marek Machnik Avatar
  Marek Machnik

  Profesjonalna obsługa

  5/08/2021
  Karolina Krazińska Avatar
  Karolina Krazińska

  Firma bardzo profesjonalna, dobry kontakt, szybka naprawa i dokładna.Auto zostało oddane do naprawy blacharsko-lakierniczej po małym incydencie. Po odebraniu auta jestem bardzo zadowolona naprawione profesjonalnie a na dodatek zostało odkurzone i wymyte POLECAM !!!!!

  4/08/2021
  stanisław matysiak Avatar
  stanisław matysiak

  Super salon samochodowy

  4/08/2021
  DARIUSZ CHOMUTOWSKI Avatar
  DARIUSZ CHOMUTOWSKI

  Obsługa na najwyższym poziomie. Miło, sprawnie i co najważniejsze - skutecznie. Widać, że profesjonaliści.

  3/08/2021
  Al Gre Avatar
  Al Gre

  Oględziny w dniu zgłoszenia szkody, formalności z ubezpieczycielem załatwili za mnie doradcy, na czas naprawy dostałem pojazd zastępczy, a mój samochód po naprawie odebrałem czysty i naprawiony tak profesjonalnie, ze wygląda jak bezwypadkowy. Szczerze polecam

  3/08/2021
  Tomasz Dzikołowski Avatar
  Tomasz Dzikołowski

  Samochód Dodge naprawiany w dziale nablacharnii wykonane fachowo. Obsługa klienta bardzo dobra. Podczas naprawy byłem informowany o wszystkim. Tak należy prowadzić serwis. Samochód wygląda jak nowy .... Polecam Blacharnia super 😉 Miło popatrzeć na mojej Dodge...

  3/08/2021
  Karol Duda Avatar
  Karol Duda

  Ok

  3/08/2021
  Krzysztof Zadroga Avatar
  Krzysztof Zadroga

  Serwis, salon samochodowy jest ok.

  2/08/2021
  Robert Rubka Avatar
  Robert Rubka

  Miła obsługa

  1/08/2021
  DenaryHades Avatar
  DenaryHades

  Serwis jak serwis, co potrzebowałem to dostałem. Wiadomo, mogłoby być taniej.

  1/08/2021
 • Janusz Pękalski Avatar
  Janusz Pękalski

  Polecam! Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szeroki asortyment opon ciężarowych w bardzo dobrej cenie z montażem gratis. Myjnia - super.

  12/08/2020
  Grejt L Avatar
  Grejt L

  Super pomoc. Przedstawiciel od Alfa Romeo wie bardzo dużo, odpowie na każde pytanie związane z marką. Moim zdaniem nie warto jechać do żadnego innego salonu. Tutaj dostaniecie super ofertę i super obsługę!

  12/08/2020
  aleksandra czajkowska Avatar
  aleksandra czajkowska

  Salon Fiata jest super jak wszystkie galerie zamknie te.. można tam oko pocieszyć..

  12/08/2020
  Alton881 Avatar
  Alton881

  Kod do kluczyka za darmo, w innych ASO chcieli 300zł. POLECAM

  12/08/2020
  Kamil Dragon Avatar
  Kamil Dragon

  Polecam, pomocna obsługa na serwisie i czynne do późnego wieczora. Pozdrawiam

  11/08/2020
  Michal Wernicki Avatar
  Michal Wernicki

  Bardzo miła atmosfera a Pani od ubezpieczeń bardzo pomocna.

  11/08/2020
  Rafał Kumala Avatar
  Rafał Kumala

  Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista pracowników firmy EUROMOT.

  11/08/2020
  Marcin Zwięczak Avatar
  Marcin Zwięczak

  Tyle usług w jednym miejscu.

  11/08/2020
  Szy Mon Avatar
  Szy Mon

  Rewelacyjny salon z świetną obsługą i przemiłą atmosferą :)Zawsze szybko, rzeczowo i solidnie. Polecam!

  11/08/2020
  Artur Wójcicki Avatar
  Artur Wójcicki

  Jak zakup nowego auta to tylko w Euromot

  10/08/2020
  Tomek M. Avatar
  Tomek M.

  W pełni profesjonalna i bardzo miła obsługa klienta. Zawsze. Na dodatek bardzo elastyczne godziny otwarcia działu serwisowego i krótkie terminy.

  10/08/2020
  Mario Cheris Avatar
  Mario Cheris

  Szybko zrealizowana naprawa. Miła i fachowa obsługa. Dobra lokalizacja. Polecam.

  10/08/2020
 • DJ zurtniDJteam Avatar
  DJ zurtniDJteam

  Bardzo dobra i fachowa obsługa, szczególnie w serwisie.

  10/08/2020
  marlon brando Avatar
  marlon brando

  Salon mega. Samochody dla każdego. Obsługa na najwyższym poziomie. Gorąco polecam wszystkim. 👏

  10/08/2020
  Damian Przydacz Avatar
  Damian Przydacz

  Fajni ludzie pracują w tym serwisie i salonie.Są mili i życzliwi, zaoferują kawę. Z jednej strony to standard, ale mam w firmie inne marki aut i mam porównanie. W poczekalni jest czysto, darmowe wi-fii, jest też stolik na zewnątrz i tam z przyjemnością popracowałem w czasie gdy fachowcy zajęli się moją Alfą.Dziękuję i do zobaczenia.

  9/08/2020
  Grzegorz Ryś Avatar
  Grzegorz Ryś

  Sprawna i profesjonalna obsuga, zarowno w salonie, jak i w serwisie. Personel bardzo pomocny i przede wszystkim chętnie pomaga.

  9/08/2020
  Antek Grzonka Avatar
  Antek Grzonka

  Dobra i dogodna lokalizacja.

  8/08/2020
  Dominik N Avatar
  Dominik N

  Szef serwisu - Pan Marek, bardzo konkretny i słowny. Wszystko zgodnie z prośbą i w tempie ekspresowym.Pan Dariusz - również same superlatywy.Cisi bohaterzy - mechanicy.Duży serwis z rozrządem na piątkę.Polecam!

  7/08/2020
  Zenon Syrzysko Avatar
  Zenon Syrzysko

  Profesjonalnie jest Ok.

  7/08/2020
  Marcin Marcol Avatar
  Marcin Marcol

  Miła obsługa

  7/08/2020
  Arkadiusz Nowogrodzki Avatar
  Arkadiusz Nowogrodzki

  Obsługa kulturalna profesjonalna słowna i przyjazna

  7/08/2020
  Marek Ryszka Avatar
  Marek Ryszka

  Tu trzeba kupić

  7/08/2020
  Magdalena Szajner Avatar
  Magdalena Szajner

  Fajny salon samochodowy i dobre ubezpieczenia

  7/08/2020
  Slawek Kobolt Avatar
  Slawek Kobolt

  Wymiana łożysk, klocków plus osłona tarczy w kilka godzin. Auto odstawiłem wieczorem a przed 21:30 tego samego dnia, było do odbioru. Profesjonalna miła obsługa, fachowa.Polecam Wszystkim fiacikom 500 oraz abarth-om.Pozdrawiam,Biały Żorski Abarth 500 🙂

  7/08/2020
 • Ryszard Wiesala Avatar
  Ryszard Wiesala

  Super obsługa pracownicy servisu p.Grzegorz i p.Tomek fachowcy z wyższej półki.Pod względem obsługi klientów firma Ganinex powinna się od tych panów UCZYĆ.

  7/08/2020
  biuro netparts Avatar
  biuro netparts

  Super

  7/08/2020
  Mr.Szyja12 Avatar
  Mr.Szyja12

  Świetna obsługa

  7/08/2020
  ******** Avatar
  ********

  Ciekawy wybor produktów

  7/08/2020
  Andrew Nowrot Avatar
  Andrew Nowrot

  Profesjonalna firma 👍.

  7/08/2020
  Grzegorz Kremiec Avatar
  Grzegorz Kremiec

  Jestem zadowolony:)

  7/08/2020
  Klimson Avatar
  Klimson

  Świetna obsługa! Wchodzę do salonu od razu doradca podchodzi i odpowiada na pytania naprawdę polecam

  7/08/2020
  DC Avatar
  DC

  Podziękowania dla Pani Asi, niemożliwe załatwia w 5 godzinBrawo.

  7/08/2020
  Dariusz Chromik Avatar
  Dariusz Chromik

  Fachowa i miła obsługa.

  7/08/2020
  Oliwia Grunwald Avatar
  Oliwia Grunwald

  Pełen profesjonalizm przy realizacji zakupu samochodu - szczególnie p. R. Śniegocki.

  7/08/2020
  gynek kris Avatar
  gynek kris

  Bardzo miła obsługa pań z kasy i Pana z magazynu który miło szybko i fachowo podszedł do sprawy.

  7/08/2020
  Mateusz Avatar
  Mateusz

  Naprawiałem w euromot z ubezpieczenia samochód. Robota wykonana perfekcyjnie, kontakt na najwyższym poziomie. Serdeczne podziękowania dla pana Wacława z działu blacharski lakierniczego. Zero problemów z aut zastępczym. Polecam

  7/08/2020
 • Janusz Nti Avatar
  Janusz Nti

  Kupiłem dziś ramiona wycieraczek w ich sklepie. Dostępność zgodnie z obietnicą, wszystko szybko i profesjonalnie. Żałuję tylko, że nie zakupiłem od razu oferowanych piór, okazało się, że oryginalne u nich nie były wcale drogie. Kupiłem potem za tyle zamienniki. Takie są po prostu ceny.

  7/08/2020
  tadi k Avatar
  tadi k

  Stacja diagnostyczna okej

  7/08/2020
  Janusz Morawiak Avatar
  Janusz Morawiak

  Super obsługa klienta

  7/08/2020
  Artur Avatar
  Artur

  Ja jestem bardzo zadowolony zawsze zrobią profesjonalną robotę żadnych trytytek itd wiecie oco chodzi wymienią to co chce oraz doradzą co prowada jeżdżę sporadycznie ale rabat mam itd obsługa miła atmosfera też gorąco polecam serwis 😊

  7/08/2020
  Avelina K Avatar
  Avelina K

  Zawsze można liczyć na fachową obsługę klienta

  7/08/2020
  Bogdan Profaska Avatar
  Bogdan Profaska

  Kupione 4 auto z obsługą od fiata Uno , Grande Punto po Alfa Gullietta ×2 bez zastrzeżeń , ubezpieczenie zawsze super , przeglądy profesjonalne.

  7/08/2020
  Tom Tom (Tom) Avatar
  Tom Tom (Tom)

  Solidni fachowcy

  7/08/2020
  Piotr Skalski Avatar
  Piotr Skalski

  Dobry serwis

  7/08/2019
  Piotr Łyp Avatar
  Piotr Łyp

  Polecam

  7/08/2019
  Jakub Kotlarski Avatar
  Jakub Kotlarski

  Salon skutecznie zniechęcił mnie do zakupu nowego samochodu, ale za to serwis 5/5 , pozdrawiam 🙂 !

  7/08/2019
  T T Avatar
  T T

  Można oko nacieszyć

  7/08/2019
0

lat

na rynku

0 k
obsłużonych zleceń
0 k
sprzedanych pojazdów
0 k
dostępnych części samochodowych

Frequently Asked Questions

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

We can help with your financing plan, we can offer some tips and tricks. Drive off with this dream car of yours regardless of your credit history.

Prawa autorskie © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.