Modna Alfa Romeo Junior już od 129 600 zł
Modna Alfa Romeo Junior już od 129 600 zł

Modna Alfa Romeo Junior już od 129 600 zł

21 maja, 2024
0 Komentarze

  • Zaledwie miesiąc temu świat zachwycił się najnowszym dziełem Alfy Romeo – modelem Junior, który na nowo wyznaczył standardy w segmencie aut kompaktowych w zakresie designu, komfortu, łączności pokładowej i dynamiki jazdy.
  • Teraz marka ogłasza oficjalne ceny debiutującego Juniora, adresowanego do młodszych klientów poszukujących przyciągającego wzrok i definiującego ich samochodu.
  • Alfa Romeo Junior, spadkobierca przeszło 110-letniej tradycji, stylu i sztuki inżynieryjnej włoskiej marki, jest dostępny już od 129 600 zł za 136-konną wersję hybrydową Ibrida.

Nie musimy dłużej czekać na cennik premierowej Alfy Romeo Junior! Marka ogłasza go zaledwie miesiąc po światowym debiucie najmłodszego, a zarazem najmniejszego modelu. Zaprojektowany przez Centrum Stylu Alfy Romeo w charakterystycznej koncepcji Made in Italy i produkowany w Polsce kompakt kosztuje już od 129 600 zł. Tak atrakcyjna cena za hybrydową wersję Junior Ibrida z silnikiem 48-V Hybrid VGT (Variable Geometry Turbo) o mocy 136 KM czyni dziś z niego najbardziej dostępny model Alfy Romeo na rynku. Klient ma do wyboru również wersję czysto elektryczną o nazwie Elettrica z baterią o pojemności 54 kWh, z doładowaniem od 20% do 80% mocy w 27 minut na szybkiej ładowarce i zasięgiem do 410 km w cyklu mieszanym WLTP1, dostępną w dwóch mocach. Cena wersji 156-konnej zaczyna się już od 173 200 zł2. W ofercie znajduje się też najbardziej sportowy, w pełni elektryczny, 240-konny model Junior Veloce, wyposażony w samoblokujący, mechaniczny mechanizm różnicowy, najbardziej bezpośrednie przełożenie układu kierowniczego w swoim segmencie, zwiększony rozstaw kół ze specjalnymi przednimi i tylnymi stabilizatorami, sportowe zawieszenie i układ hamulcowy oraz 20-calowe aluminiowe obręcze kół.

Alfa Romeo Junior została stworzona, aby przyciągnąć do marki młodszych klientów poszukujących ekskluzywnego, nietuzinkowego auta, którego zakup i codzienna eksploatacja nie zrujnują domowych budżetów. Z nazwą odziedziczoną po bestsellerowym modelu GT 1300 Junior z 1966 r., designem zaprojektowanym przez Centrum Stylu Alfa Romeo, najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i charakterystycznym dla marki doskonałym prowadzeniem, najnowsze uosobienie Juniora redefiniuje segment kompaktów. Sportowy charakter auta, rozumiany jako zapewniający wyjątkową przyjemność z codziennej jazdy, rezonuje 110-letnimi sukcesami marki na torach wyścigowych i łączy się z urzekająco czystymi liniami nadwozia i topowymi rozwiązaniami w zakresie komfortu, łączności pokładowej, bezpieczeństwa i dynamiki.

Alfa Romeo Junior będzie dostępna w gamie Ibrida i Ibrida Speciale oraz trzech wersjach modelowych Elettrica: standardowej, topowej Speciale i najbardziej sportowej Veloce. Po szczegóły zapraszamy na stronę www.alfaromeo.pl.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

1 Zasięg określony zgodnie z metodologią procedury testowej WLTP (R (WE) nr 715/2007, R (UE) nr 2017/1151). Rzeczywisty zasięg może się różnić w codziennych warunkach eksploatacji i zależy od różnych czynników, w szczególności od stylu jazdy, charakterystyki trasy, temperatury zewnętrznej, korzystania z ogrzewania i klimatyzacji oraz wstępnego przygotowania termicznego.

2 Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland Sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi czynniki na które producent pojazdu ani FCA Poland Sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

Źródło:

https://www.media.stellantis.com/pl-pl/alfa-romeo/press/modna-alfa-romeo-junior-juz-od-129-600-zl

Prawa autorskie © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.