Jeep® Wrangler w głównej roli w tegorocznej edycji konkursu „Auto Bild allrad".

Po raz czwarty Jeep® Wrangler został wyróżniony przez Czytelników „Auto Bild allrad”, specjalistycznego niemieckiego magazynu poświęconego SUV-om i samochodom 4×4, którzy uznali ten model za najlepszy w kategorii „Samochody off-roadowe i SUV-y w cenie od 30 000 do 50 000 euro”.

Po raz pierwszy Czytelnicy czasopisma wybrali Wranglera nie tylko jako swój ulubiony samochód importowany, ale ogólnie, jako najlepsze auto w swojej kategorii, które pokonało wszystkie modele niemieckich producentów samochodów klasy Premium.

To ważne wyróżnienie dowodzi, że Wrangler, uważany za prawdziwego następcę modelu 1941 Willys-Overland MB, pierwszej terenówki 4x4, nadal ma kluczowe znaczenie dla miłośników off-roadu i SUV-ów oraz, że niezmiennie jest wyrazem autentyczności i wyjątkowości.

Konkurs „Auto Bild allrad” jest przeprowadzany każdego roku. Zachęca Czytelników do wskazywania swoich ulubionych pojazdów światowych producentów. W tym roku zgłoszonych zostało w sumie 218 modeli w 10 kategoriach. Głosami uczestników wygrał Jeep Wrangler jako najlepszy i wszechstronny samochód na drodze i w terenie.

facebook